Yeni Daily

Bakış Açınızı Değiştirin

Bakış açınızı değiştirecek bir panelvan

Bir ticari araçtan çok daha fazlası. Yeni Daily Panelvan, işinizi karlı ve sürdürülebilir kılmaya yardımcı olmak için tasarlandı.

Yeni Daily Panelvan ile teknoloji sürücünün hizmetinde: iş gününün çoğunu direksiyon sallayarak geçiriyorsanız, araç içindeki yaşam koşullarınızın ve sürüş deneyiminizin rakip tanımamasını istersiniz. 40 Yıllık geçmişi boyunca Daily, sürekli iyileştirmeler yaparak hem yaşam hem de sürüş deneyiminizi sektördeki en üst seviyelere taşımıştır.

IVECO Daily Panelvan Hakkındaki 3 Gerçek

Yakıt Tüketimi

DAILY’NİN YÜKSEK VERİMLİ ÖZELLİKLERİ SAYESİNDE %10’A VARAN YAKIT TASARRUFU

Elektronik-Kontrollü Ayarlanabilir Geometrili Türbin, Daily için özel olarak geliştirilmiş eşsiz A Sınıfı Süper Ekonomik Az Dönen lastikler ve Start & Stop sistemi gibi özellikler sayesinde, Yeni Daily’nin motorları yakıt tasarrufu konusunda rakiplerinden çok öndedir.

Azami Yüklü Ağırlık

Hangi alanda çalışıyor olursanız olun, sektördeki en geniş model yelpazesi sayesinde işletmeniz için uygun Daily Panelvanı bulabilirsiniz.

Neredeyse sınırsız sayıdaki gövde/karoser çözümlerinden dilediğinizi seçerek Daily’nizi özelleştirin ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli seçin: panelvan, yarım camlı ve camlı panelvan

Kargo hacimleri

Çok sayıda dingil mesafesi, tavan yüksekliği ve arka askı seçenekleri sayesinde, oldukça geniş bir kargo hacmi yelpazesi emrinizde.

Aslında Daily, 7,3 m3 ila eşsiz 19,6 m3 arasında değişen kargo hacmi seçenekleri sunan tek panelvandır.

Bakış Açınızı Değiştirin 

Fotoğraf Galerisi

Panelvan Katalog

Daha Fazlasını Keşfet
IVECO-S-WAY-18.jpg
iveco-daily.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

As featured in

İstanbul Fiat Otomotiv Tic. Ltd. Şti 

Ulus Mah. Çatalca Yolu Üzeri No:345

Büyükçekmece/İstanbul

Tel: +90 212 887 21 00