top of page
new_daily_my2019_bannerinternal.jpg

Yeni Daily Hi-Matic

Bakış Açınızı Değiştirin

Bakış açınızı değiştirecek bir panelvan

Bir ticari araçtan çok daha fazlası. Yeni Daily Panelvan, işinizi karlı ve sürdürülebilir kılmaya yardımcı olmak için tasarlandı.

Ergonomik ve çok işlevli vites kolu ve ayrıca ilk 8 vitesli otomatik şanzıman sayesinde siz dikkatinizi sadece trafik ve sürüş koşullarına yoğunlaştırın ve aracınızı konforlu, güven içinde sürmenin keyfini en uç noktasına kadar tadın. Motor ve güç aktarma organlarını koruyarak bakım ihtiyacını azaltan çözüm sayesinde Daily’nin efsanevi dayanıklılığının ve güvenilirliğinin keyfini sürün.

Overview_1.png

Sınıfının en iyisi performansla işletmenize güç katın. 210 Beygir gücüne ve 470 Nm tork değerine sahip 3,0 litrelik F1C motorla donatılmış Daily HI-MATIC, model yelpazesinin en tepesindedir. Sınıfının en iyisi olarak tanımlayabileceğimiz bu performans ve 7,0 tonluk rekor brüt ağırlığı, Daily HI-MATIC’in en zor görevler için en uygun çözüm olduğu anlamına geliyor.

IVECO Daily Hi-Matic hakkındaki 3 gerçek

Yakıt tüketimi

DAILY’NİN YÜKSEK VERİMLİ ÖZELLİKLERİ SAYESİNDE %10’A VARAN YAKIT TASARRUFU

Elektronik-Kontrollü Ayarlanabilir Geometrili Türbin, Daily için özel olarak geliştirilmiş eşsiz A Sınıfı Süper Ekonomik Az Dönen lastikler ve Start & Stop sistemi gibi özellikler sayesinde, Yeni Daily’nin motorları yakıt tasarrufu konusunda rakiplerinden çok öndedir.

Azami Yüklü Ağırlık

Hangi alanda çalışıyor olursanız olun, sektördeki en geniş model yelpazesi sayesinde işletmeniz için uygun Daily Hi-Matic’i bulabilirsiniz. Neredeyse sınırsız sayıdaki gövde/karoser çözümlerinden dilediğinizi seçerek Daily’nizi özelleştirin ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli seçin:

hi matic.png

Otomatik adaptasyonlu vites geçiş stratejisi

Şanzımanın otomatik adaptasyonlu vites geçiş stratejisi, doğru vitese 200 milisaniyeden daha kısa bir sürede geçilmesini sağlar. Geniş dişli oranı aralığı ise, motorun daima en uygun viteste çalışmasını sağlar

Daily_16_cambioEM.jpg

Bakış Açınızı Değiştirin 

Fotoğraf Galerisi

Panelvan Katalog

Daha Fazlasını Keşfet

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page