top of page

Kiralama

İstanbul Fiat Kiralama , tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanısıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır. İstanbul Fiat tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemleri firma bünyesindeki yetkili servislerde gerçekleştirilmekte ve kiralanan araçlar yüksek limitli sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen İstanbul Fiat Kiralama kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır.

İstanbul Fiat Kiralama, Hafif Ticari Araçlar, Kamyonlar ve İş Makinaları olmak üzere tüm segmentlerde uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Sahip olunan sektör tecrübesi ile filo yönetimi uzmanlıkla gerçekleştirilirken, güçlü sermaye yapısı ile farklı seçeneklerdeki filo yapılarına hizmet verilebilmektedir.
.

kiralama
bottom of page