top of page
new_daily_cab_my2019_bannerinternal.jpg

Yeni Daily

Bakış Açınızı Değiştirin

Bakış açınızı değiştirecek bir ticari araç

Bir ticari araçtan çok daha fazlası. Yeni Daily Kamyonet, işinizi karlı ve sürdürülebilir kılmaya yardımcı olmak için tasarlandı. Yeni Daily Kamyonet ile teknoloji sürücünün hizmetinde: iş gününün çoğunu direksiyon sallayarak geçiriyorsanız, araç içindeki yaşam koşullarınızın ve sürüş deneyiminizin rakip tanımamasını istersiniz. 40 Yıllık geçmişi boyunca Daily, sürekli iyileştirmeler yaparak hem yaşam hem de sürüş deneyiminizi sektördeki en üst seviyelere taşımıştır.

Overview_cab.jpg

IVECO Daily Şasi Kamyonet hakkındaki 3 gerçek

Yakıt tüketimi

%10’A VARAN AZALMA
Sıfır karbonla ulaştırma ve yakıt tasarrufu alanlarında atılan adımlarla birlikte verimin ön planda tutuyor olması, işletmenizin elde ettiği sonuçlara ve görevinizi verimli bir şekilde tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz birinci sınıf performansa katkıda bulunur. Yapılan tasarım iyileştirmeleri ve yağ değişim sıklığının azaltılması, bakım maliyetlerinizi azaltarak karlılığınızı artırır.

Azami Yüklü Ağırlık

Ne işle uğraşıyor olursanız olun, ihtiyaçlarınızı karşılayan Daily’yi bulun. 3,3 ila 7,2 ton aralığında değişen Azami Yüklü Ağırlığı, 3000’den 5100 mm’ye varan dingil mesafesi ve 6190 mm’ye varan gövde uzunlukları ile sınıfındaki en çok yönlü araçtır. Yüksek mukavemetli çelikten yapılma C-kesitli çerçevesi sayesinde dayanıklılıkta ve şekil verme kolaylığında rakip tanımayan Daily şasisinin avantajlarından en iyi şekilde faydalanın

Yüklü Ağırlık.png

Gövde Opsiyonları

Daily, neredeyse sonsuz sayıda gövde opsiyonu sunacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir, bu sayede aracınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmeniz son derece kolay hale gelmektedir.
Çekici, arka damper, üçlü yan damper ya da ambulans gibi oldukça profesyonel ve zorlayıcı uyarlamalar için en mükemmel çözümdür.

Yüklü Ağırlık.png

Bakış Açınızı Değiştirin 

Fotoğraf Galerisi

Şasi Kamyonet Katalog

Daha Fazlasını Keşfet

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page