top of page

S-WAY: İKİNCİ EVİNİZ

iveco s-way performans

Stil ve performansın mükemmel birleşimi

Yeniden tasarlanan kabin ve aerodinamik bileşenler, hava akışını optimize etmek ve yakıt tüketimi verimliliğini arttırmak için çalışılmıştır.

Yakıt verimliliği ve üretkenlik

Tüketim verimliliğini artırmak, toplam işletme maliyetini düşürmek ve işinizi etkin bir şekilde yönetmek için en güvenilir ve yenilikçi çözümlerle hizmetinizdeyiz. Bu sayede filo operatörlerinin ticari verimliliklerini artırmanıza yardımcı olacak en iyi ve en eksiksiz teklifi sunuyoruz.

%4'e varan yakıt tasarrufu

Motor serisinin genişletilmesi - 490 ve 530 hp Cursor 13 motorunun piyasaya sürülmesiyle genişletildi - yeni son teknoloji çözümler sayesinde %4'e varan bir azalma ile mükemmel yakıt verimliliği elde edilmesini sağlıyor.
Daha düşük motor gücüyle olağanüstü performans, yeni nesil arka aks, artırılmış sıkıştırma oranı ve geliştirilmiş aerodinamik özelliklerle mümkün kılınmıştır.
Ayrıca, Cursor dizel motor ailesinin Euro VI/E'nin ikinci nesil biyoyakıtlar HVO / XTL (EN 15940) ile tam uyumluluğu CO2 emisyonlarını azaltır.

iveco s-way bayi

Motor

IVECO S-WAY Motor Seçenekleri

Kabin

Tamamen yeni kabini, mükemmel yakıt verimi ve üstün teknolojisi ile IVECO S-WAY kamyon, sürücülere mükemmel araç-içi yaşam koşulları sunmak, rekabet gücünü ve Toplam Sahip Olma Maliyetini iyileştirerek araç sahiplerine karlı bir çözüm sunmak üzere tasarlanmış eksiksiz bir taşımacılık çözümüdür.

Her sürücünün hayal ettiği bir kamyon: Sürücülerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan yeni ferah kabin, bir çok konfor özelliğine ve üstün teknolojilere sahiptir. Tam anlamıyla ikinci eviniz.

iveco sway kabin

IVECO S-WAY'in tüm ayrıntıları için broşürlere bakın

iveco sway 2024

Bize Ulaşın

Hizmetinizdeyiz. Bize iletişim bilgilerinizi sayfanın yanında bulunan formu doldurarak gönderin, İstanbul Fiat ihtiyaçlarınıza yönelik size geri dönüş yapacaktır.

Ulus Mah. Çatalca Yolu Üzeri No:345 Büyükçekmece/İstanbul

Tel: +90 212 887 21 00

En kısa sürede tarafınıza İstanbul Fiat tarafından geri dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

bottom of page