top of page
iveco_s-way_peopletr_banner_1440x325_new

Yeni S WAY Farklı Sürüş Deneyimi

IVECO S-WAY.
İKİNCİ EVİNİZ

Tamamen yeni kabini, mükemmel yakıt verimi ve üstün teknolojisi ile IVECO S-WAY kamyon, sürücülere mükemmel araç-içi yaşam koşulları sunmak, rekabet gücünü ve Toplam Sahip Olma Maliyetini iyileştirerek araç sahiplerine karlı bir çözüm sunmak üzere tasarlanmış eksiksiz bir taşımacılık çözümüdür.

Her sürücünün hayal ettiği bir kamyon: Sürücülerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan yeni ferah kabin, bir çok konfor özelliğine ve üstün teknolojilere sahiptir. Tam anlamıyla ikinci eviniz.

sway_lineup.jpg

IVECO S-WAY Hakkında 3 Gerçek

Yakıt tüketimi

Aracın aerodinamik performansını maksimuma çıkarmak için her bir detay titiz bir şekilde düşünüldü: hava akışını en uygun hale getirmek ve yakıt verimine önemli bir katkıda bulunmak amacıyla tüm boşluklar ve aralıklar kapatıldı.

Birinci sınıf sürüş konforu

Sürücü bölmesinin tamamı, daha fazla alan ve mükemmel görüş imkanı sağlayacak şekilde yeniden tasarlandı. Sürücünün yoldaki tüm beklentilerini karşılamak üzere her detay üzerinde özenle çalışıldı

sürüş konfor.jpg

Yüksek verim ve güvenilirlik

IVECO S-WAY geniş dizel ve doğal gazlı motor seçenekleri sunarken aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına göre şanzıman, yakıt tasarrufu sağlayan sistemler, GPS öngörülü sürüş sistemleri sunuyor

yüksek_verim.jpg

Tamamen yeni bir kabin

Müşterilere, yakıt ekonomisi ve daha düşük Toplam Sahip Olma Maliyetinden (TSM) daha yüksek sürücü güvenliğine kadar çok sayıda fayda sağlamak için baştan aşağıya yeniden tasarlandı. Aracın aerodinamik performansını maksimuma çıkarmak için her bir detay titiz bir şekilde düşünüldü.

3-fancy-driver.jpg

Yan etekler & Aerodinamik kiti

Lastik uzantılar, mükemmel aerodinamiğe ve tasarım etkinliğine katkıda bulunmaktadır.

externalTab-side-skirt.jpg

Tamamen Yeni Tampon

Yeniden tasarlanan tampon, işinizin gereksinimlerini karşılamak üzere plastik ve hibrit çözüm seçenekleri sunmaktadır. Çok parçalı tampon, sizi ve aracınızı korur ve sadece hasar gören bölümü değiştirmeniz gerektiği için tamir maliyetlerinden tasarruf sağlar.

externalTab-bumber.jpg

Full led farlar

Yeni tasarım olan full LED farlar, ihtiyaç duyduğunuz her noktayı görebilmenizi sağlar. Ön cam üzerindeki gece sensörü, düşük ışık koşullarında kısa farı otomatik olarak yakar. Viraj ve dönüş fonksiyonları, dönüş esnasında sürücünün görüşünü artırır.

externalTab-led.jpg

Verimli ve Güçlü

YÜKSEK VERİMLİ MOTORLAR
tüm uygulamalar için uygun çok sayıda Euro VI/d dizel ve doğal gazlı motor seçeneği sunmaktadır. 3 Farklı hacimli ve 330 ile 570 arasında değişen güç sınıflandırmalarına sahip dizel motorlar, sınıfında lider bir güç sağlar. Temiz ve sessiz çalışma imkanı sunan doğal gazlı versiyonları da mevcuttur.

IVECO HI-CRUISE
IIVECO HI-CRUISE GPS öngörülü sürüş sistemi, son teknoloji GPS harita teknolojisini kullanarak eco-roll, öngörülü vites değiştirme ve öngörülü hız sabitleme gibi sürüş destek fonksiyonlarını entegre etmektedir.

YÜKSEK VERİMLİ ŞANZIMAN
Elektronik kavramalı, 12-hızlı HI-TRONIX otomatikleştirilmiş şanzıman, kendi kategorisindeki en üstün teknolojiyi, sınıfının en iyisi tork-ağırlık oranını ve şanzıman yağı için uzun değişim aralıkları sunmaktadır.

YAKIT TASARRUFU SİSTEMLERİ
Rölanti-önleme özelliği, motoru otomatik olarak kapatarak uzun süreli rölantiyi önler. Akıllı EGR, enjeksiyon zamanlamasını optimize ederek ve tüketimi azaltarak yanma verimini artırır.
Akıllı Yardımcı Donanımlar, çalışmaları gerekmediğinde enerji israfını önler: Hava Kavramalı Kompresör - Akıllı Alternatör - Değişken Akışlı Direksiyon Pompası

dizel motor.png

Bakış Açınızı Değiştirin 

Fotoğraf Galerisi

S Way Katalog

Daha Fazlasını Keşfet

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page