top of page

Yetkili Servis

Aracınızı yıllarca mükemmel bir durumda tutabilmenin; onun emniyetli, çevre dostu ve ekonomik kullanım özelliklerini koruyabilmesinin en iyi yolu bakımının doğru biçimde ve zamanında yapılması ile mümkündür. Doğru bakım, aracın performans ve görünümünün korunmasını ve kullanım giderlerinin zaman içerisinde artmamasını sağlar.

Binlerce parçadan oluşan araçların periyodik bakıma ve onarıma ihtiyacı olmaktadır. Birçok işlem ve bazı onarımlar da bazı özel gereçleri ve diyagnostik cihazları gerektirmektedir. Araçların bu ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yetkili servisimizde özel eğitim almış uzman servis personelimiz, profesyonel bilgi ve deneyimleriyle modern tesisimizde her türlü servis ihtiyacınızda size yardımcı olmak için hazırdır.

Diyagnostik platform E.A.SY. (Electronic Advanced System – İleri Düzey Elektronik Sistem) olarak adlandırılan cihaz bir iletişim modülü (ECI) ile özel bir kişisel bilgisayar kullanılarak araçta bulunan çeşitli elektronik kontrol ünitelerinin arıza teşhisinin kolayca yapılmasına imkan tanır.

Aynı anda 28 araca hizmet verebilen ve son model teknolojilerle donanmış Büyükçekmece'deki plazamızda araçlarınız bizimle güvende. Gelişen teknolojiye ayak uyduran IVECO aracınıza İLERİ DÜZEYDE ARIZA TEŞHİSİ imkanı sunuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayın.

iveco yetkili servis
bottom of page